Turmalínové gule na ekologické pranie 2 ks | tianDe

144301

Nový produkt

Prostriedok pre ekologické a ekonomické pranie farebnej bielizne
Obmedzený predaj na jeden kus na zákazníka.

Získajte 35,20 bodov

Viac detailov

42,20 €

- +

Značka: TianDe

 
Detaily

Turmalínové kapsule na pranie bielizne obsahujú len 100% prírodných zložiek – turmalínové granule, zeolity a kovy vzácnych zemín. Eko- kapsule neobsahujú žiadne povrchovo aktívne látky, fosfáty ani iné syntetické látky. Zloženie eko-kapsúl TianDe Termoplastická guma(Thermoplastic rubber) 100%

Zelená kapsla SiO2/Al2O3/CaO/K2O/ZnO/MgO/Na2O/ Fe2O3/ B2O3 /Ce/Pr/La/Sm/Eu/Y/Nd 100%

Modrá kapsla SiO2/ Al2O3/CaO/K2O/ZnO/MgO/ Na2O / Fe2O3/ B2O3 / Ag/ Си/ Zn/ Са 100%

Miesto chemického spôsobu prania firma TianDe ponúka fyzikálny spôsob, tj. pranie, založené na fyzikálnych vlastnostiach prírodných zložiek eko-kapsule. Hlavnou zložkou pracieho procesu je voda. Aby sa odstránili špinavé škvrny je treba rozpúšťaciu schopnosť vody zvýšiť tým, že znížime jej povrchové napätie. V pracom prostriedku je tohto výsledku dosiahnuté vďaka pôsobeniu povrchovo aktívnych látok. Eko-kapsule majú rovnaký účinok na vodu vďaka pôsobeniu slabého striedavého elektromagnetického poľa. Počas toho, ako sa turmalín vo vode pohybuje, dochádza k vzniku elektrických mikroprúdov. Tieto znižujú príťažlivé sily medzi molekulami vody, čo zvyšuje ich rozpúšťaciu a čistiacu schopnosť. Kovy vzácnych zemín zlepšujú kvalitu prania tým, že zvyšujú elektickú vodivosť vody. Zeolity ju zmäkčujú vďaka vstrebávaniu solí.

Výhody turmalínových kapsúl na pranie bielizne:

• Ekologické a šetrné k životnému prostrediu. Vzhľadom k absencií  agresívnych chemických látok kapsule s turmalínom sú bezpečné pre životné prostredie.

• Neobsahujú tenzidy a fostáty. Sú vhodné na pranie pádla pre ľudí s citlivou pokožkou, s alergiami a kožnými problémami, aj pre pranie detského oblečenia.

• Univerzálne – vhodné pre ručné pranie a aj pranie v práčke.

• Ekonomické – nahradia prací prášok a aviváž. Kapsule sú určené pre každodenné používanie. Životnosť min. 400 pracích cyklov

Write a review

Turmalínové gule na ekologické pranie 2 ks | tianDe

Prostriedok pre ekologické a ekonomické pranie farebnej bielizne
Obmedzený predaj na jeden kus na zákazníka.

Získajte 35,20 bodov

Write a review

 
Comments(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Menu