Iné 

 • Doplnky
  Doplnky

  Starostlivosť o pleť nie je len o produktoch samotných. Dôležitá je aj ich správna aplikácia. Doplnky TianDe napomôžu zharmonizovaniu tela, znásobia účinky pleťovej kozmetiky či príjemne premasírujú pokožku – prírodné látky sa potom lepšie vstrebú. Zharmonizujte svoje telo symbolickými talizmanmi a vyskúšajte pri aplikáci produktov silikónové čistiace hubky na tvár, pleťový valček s jemnými ihličkami, prírodné čistiace špongie a iné

 • Doplnky stravy
  Doplnky stravy

  Bylinné zmesi TianDe prispievajú k bezproblémovému tráveniu, činnosti pečene, vyrovnanej hladine cukru v krvi a pokojnému spánku. Nájdete tu zmesi pre mužov aj ženy, ktoré podporujú bezbolestnú menštruáciu, alebo normálne fungovanie prostaty. Zmesi TianDe sú miešané z veľmi účinných bylín. Objavuje sa v nich harmanček, pestrec, ľubovník, vrbovka, túžobník a pod. Novinkou sú koktejly na chudnutie a správnu životosprávu.

 • Proteínové diéty
  Proteínové diéty

  Proteínové diéty

 • Čaje
  Čaje

  Bylinky, ktoré sú súčasťou každého čaju majú priaznivý účinok na organizmus. Sú to 100% prírodné bylinné zmesi pochádzajúce z horského Altaja. Tiato bylinky sú zdrojom aktívnych látok, ktoré obnovujú harmóniu na bunkovej úrovni. Každá dávka čaju bude priaznivo pôsobiť na Váš organizmus vo všetkých smeroch.

 • Korenia
  Korenia

  Špeciálne pre kontrolu množstva soli v stravovaní vytvorila spoločnosť TianDe unikátny rad korenia, ktorý vám pomôže odhadnúť správnu mieru soli a sformovať správny návyk – redukovať množstvo konzumovanej soli. Jedná sa o 100% prírodné prípravky.

 • Pre dospelých
  Pre dospelých

  Špeciálne prípravky, telové oleje, stimulačné gely, afrodiziaká a lubrikanty na prírodnej báze – tianDe pre dospelých.

 • Tlačoviny
  Tlačoviny

  Aktuálne katalógy a brožúry spoločnosti tianDe.

 • Masážne prístroje
  Masážne prístroje

  Masážne prístroje

 • Eco produkty
  Eco produkty

  Eco produkty

 • Antibakteriálne
  Antibakteriálne

  Antibakteriálne a imunitu podporujúce prípravky nápomocné pri boji z vírusmi a ochoreniami.

  Zažívame netypickú a nie moc príjemnú situáciu, no miesto paniky sa skúste vybaviť „zdravým arzenálom“ proti vírusom a baktériám. Byť čo najviac v domácej „izolácií“ prípadne na čerstvom vzduchu a najmä mimo ľudí.

  Vybrali sme pre vás niekoľko produktov, na pomoc ku správnej prevencii. Účinné zložky v týchto produktoch sú najmä koloidné striebro a propolis, eukalyptový a mätový éterický olej. Koloidné striebro sú rozptýlené mikročastice striebra v destilovanej vode. Tieto častice sú ešte menšie ako veľkosť vírusov a baktérií. Dokážu teda do nich vniknúť a zničiť ich tak, že preniknú do nepriateľských patogénov (vírusov, baktérií, plesní…). Začnú rozkladať ich enzýmy, bez ktorých nemôžu byť. K likvidácii patogénov dochádza počas niekoľko minút.

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 66 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 66 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu