TianDe Hygiena 

 • Ústna hygiena
  Ústna hygiena

  Unikátne formule prípravkov ústnej hygieny obsahujú tekutý vápnik, extrakt z bambusu a perlový prášok, ktoré obnovujú štruktúru zubnej skloviny a vyplňujú praskliny na povrchu zubov. Technológia bielenia zubov použitá v prípravkoch napomáha účinnému odstráneniu pigmentových škvŕn, obnovuje prirodzenú belosť zubov bez poškodenia alebo zničenia zubnej skloviny.

  Stomatológovia odporúčajú kupovať si zubnú pastu s nízkou abrazivitou. Abrazivita pochádza z latinského «аbrasio» – oškrabovat, zoškrabovať. V moderných zubných pastách sa ako abrazívum používa hydroxid hlinitý. Táto látka je v mnohých krajinách zakázaná, pretože hydroxid hlinitý je nebezpečný pre ľudí s poruchami funkcie obličiek.

  Zubné gély a pasty tianDe obsahujú oxid kremičitý, ktorý predstavuje nielen jemné, ale aj bezpečné abrazívum.

 • Vložky
  Vložky

  Liečivé profylaktické dámske vložky na báze fytokompozícií z výtažkov liečivých bylín a esenciálnych olejov sú exkluzívnym produktom spoločnosti tianDe. Nikdy predtým nebola liečba a prevencia ženských ochorení tak jednoduchá a príjemná! Nahradenie obvyklých vložiek za liečebné profylaktické menia každodennú hygienickú procedúru v účinnú ozdravnú kúru. Vložky sú unikátnymi prostriedkami pre prevenciu, ozdravenie a hygienu ženského organizmu a tiež sú prostriedkom na robenie testov a komplexnú liečbu ženského pohlavného ústrojenstva. Boli vyvinuté na základe metód tradičnej čínskej medicíny.

 • Sprchové gély
  Sprchové gély

  Sprchové gély a mydlá tianDe ocení celá rodina. Ponúkame prípravky pre ženy, mužov aj deti. Všetky mydlá a sprchové gély tianDe krásne voňajú, majú nadýchanú penu a krémovú textúru. Vďaka prírodným látkam (výťažky z kvetín, ovocia, bylín, kokosového a olivového oleja) zbavia pokožku nečistôt a zanechajú ju hodvábne jemnú.

 • Eko produkty
  Eko produkty

  Používajte tianDe aj v starostlivosti o domácnosť. Ponúka riešenie pre pranie bielizne alebo umývanie riadu. Produkty sú ekologické, spoľahlivo čistia a neobsahujú žiadne agresívne chemické látky. Sú vhodné aj pre citlivú pleť. Vďaka vysokej účinnosti vám v domácnosti dlho vydržia.

 • Intímne umývacie produkty
  Intímne umývacie produkty

  Umývacie gély tianDe poskytnú pocit sviežosti a šetrnú starostlivosť o intímne partie. Ich aktívne zložky účinne zjemňujú a hydratujú pokožku, neutralizujú nepríjemný zápach. Sú vhodné pre každodenné použitie hlavne pre ľudí s problematickou pokožkou.

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 56 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 56 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu