TianDe Vlasy 

 • Šampóny
  Šampóny

  Intenzívne liečebno-profilaktické šampóny a balzamy TianDe upevňujú vlasové korienky, redukujú vypadávanie vlasov, bojujú proti lupinám či obnovujú farbu vlasov. Obsahujú výťažky ženšenu, ling zhi, shou wu sú vytvorené špeciálne pre tých, ktorí bývajú vo veľkých mestách alebo tí, ktorých vlasy sú vystavené trvalému stresu a potrebujú doplnkovú ochranu a výživu.

  Vďaka vysokému percentuálnemu obsahu prírodných zložiek sa produkcia TianDe líši vysokou účinnosťou a jemným pôsobením na organizmus. Harmonizuje ľudský organizmus ako zvnútra, tak aj zvonku.

 • Stylingové prípravky
  Stylingové prípravky

  Stylingové prípravky od tianDe zafixujú účes a dodajú vlasom objem bez zaťaženia.  Zvýraznia pramene vlasov, alebo vytvoria krásne lokne. Experimentujte a doprajte si zmenu každý deň!  Zabudnite na fixačné prípravky, ktoré poškodzujú vlasy. S  tianDe budú mať vaše vlasy lokne, dokonalý vzhľad a pritom zostanú zdravé.

 • Vlasová regenerácia
  Vlasová regenerácia

  Výživné, regeneračné a aktivujúce rast vlasov – to sú produkty tianDe. Výživná maska na vlasy napomáha k zosilneniu a spevneniu vlasov. Má vynikajúcu vyživujúcu a tonizačnú vlastnosť. Regeneračná maska, regeneruje poškodenú štruktúru vlasov, navracia zdravý a dobre upravený vzhľad. Ženšenová maska a šampón je intenzívna výživa a rýchli rast vlasov. Maska na vlasy aktivátor obnovuje štruktúru vlasov. Urýchľuje rast vlasov…

 • Kondicionéry a balzamy
  Kondicionéry a balzamy

  Balzamy a masky TianDe vám pomôžu vyriešiť radu problémov s neposlušnými vlasmi. Vyživujú a nahydratujú pokožku hlavy aj samotné vlasy. Podporujú rast vlasov a regenerujú vlasy unavené častým farbením alebo onduláciou. Balzamy a masky TianDe vrátia vašim vlasom prirodzený lesk a objem. Okrem výživy v našej ponuke nájdete aj stylingové produkty TianDe, ktoré váš účes spoľahlivo zafixujú.

 • Proti vypadávaniu
  Proti vypadávaniu

  Špeciálna starostlivosť TianDe vyživuje do hĺbky vaše vlasy aj pokožku hlavy. Vlasové produkty regenerujú povrch vlasu a vypĺňajú poškodené vlasové korienky. Chránia ich pred negatívnymi vplyvmi a obnovujú ich ochrannú vrstvu. Špeciálne prípravky TianDe sa rýchlo vstrebávajú a zanechávajú vlasy vyživené, hladké a lesklé.

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 37 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 37 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu