Tiande Proti bolesti 

 • Fytonáplaste
  Fytonáplaste

  Fytonáplasti majú unikátne zloženie – obsahujú extrakty liečivých bylín, smoly, éterické oleje, ktoré sú pomocou špeciálnej technológie pridané do kaučukovej pasty a potom nanesené na látkový podklad. Náplasti sa lepia priamo na pokožku a byliny začínajú pôsobiť takmer ihneď!

 • Fytogély
  Fytogély

  Fytogély tianDe využijete pri problémoch s kĺbmi, šľachami, kŕčovými žilami alebo u hojenie drobných poranení (bodnutie hmyzom). Vhodné sú najmä pre športovcov, alebo ľudí so sedavým zamestnaním. Náplasti a gély sú nasýtené aktívnym roztokom z prírodných látok. Tie vašu pokožku osviežia, uvoľnia a detoxikujú. Prispievajú tiež k lepšej kvalite spánku.

 • Masážne oleje
  Masážne oleje

  Podľa záznamov orientálnej medicíny je naše telo a duch jedným celkom. Ak stratíme harmóniu, rýchlo sa unavíme a cítime horšie. Jednoduchá masáž s olejmi TianDe harmonizuje telo a myšlienky. Masážny olej “tajomstvo izieb cisára” je účinným nástrojom na liečbu ochorení prostaty, prevenciu rakoviny prostaty a obnovenie sexuálnych funkcií. Na prvé príznaky mastopatie sa odporúča olej “Secret of Graces Peaks”: opuch prsníkov, výskyt zmien a uzlín, bolesť, nepríjemné pocity v prsnej žľaze spojené s premenštruačným syndrómom.

 • Turmalín
  Turmalín

  Drahý kameň s názvom turmalín dokáže pomôcť aj so zdravím. Účinne pomáha pri bolestiach chrbta, kríže, kĺbov ale aj pri blokádach krčnej chrbtice. Dokáže riešiť i nespavosť a studené končatiny či mužskú potenciu. Zverte sa do starostlivosti TianDe a využite liečivú silu turmalínu.

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 20 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 20 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu